Trener

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 435

Płeć: chłopak

PostWysłany: Nie 21:56, 09 Maj 2010    Temat postu: Kłos Gałowo - Błękitni Wronki 1:2(0:1)

Podopieczni Przemysława Małeckiego po dobrej grze pokonali Kłos Gałowo 2:1. Pierwszy gol dla wronczan mógł wpaść już w 24 sekundzie, gdy z lewej strony dośrodkowywał Robert Barłóg. W 36. min. klasę pokazał Michał Musielak, który wjechał w pole karne - bardzo dobrze zastawiając się. Jednemu z gałowskich obrońców nie zostało nic innego jak faulować przedzierającego się przez pole karne "Musiego". W 37. min. "jedenastkę" na bramkę zamienił Grzegorz Anioł. Na początku drugiej połowy coraz groźniej zaczęli atakować gałowianie. Na szczęście nie udało się im strzelić bramki. W 83. minucie Piotr Brzóska podaniem na prawe skrzydło uruchomił Anioła. "Aniołek" idealnie wyłożył piłkę Radkowi Tomczakowi (który minutę wcześniej wszedł na boisko), a ten strzelił swojego pierwszego gola w barwach Błękitnych. W 88. min. goście zdobyli honorową bramkę. Mimo że sędzia przedłużył mecz o ponad 4 minuty, gospodarzom nie udało się strzelić więcej goli.
Błękitni w Gałowie zagrali bez dwóch podstawowych zawodników: Michała Woźnego ("Citki") i Arka Wojciechowskiego.
Mecz w Gałowie oglądali nasi przyjaciele z Kwilcza. Dopingowali Kłos. Niestety... chyba bezskutecznie. Embarassed

Błękitni zagrali w składzie: Disterheft - Baranowski, Stachowiak (86. Nowacki), Bugaj, Dolata - Barłóg (84. Arciszewski), Małecki, Raszewski (82. Tomczak), Musielak, Anioł - Truchel (74. Brzóska)

Ostatnio zmieniony przez Trener dnia Nie 22:09, 09 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 22:22, 09 Maj 2010    Temat postu:

Szkoda że nasi przyjaciele z Kwilcza nie umieją dopingować swojej drużyny u siebie..... ach przepraszam to byli sami zawodnicy- przecież oni nie mają kibiców sory za gafę.
Gratuluje zwycięstwa Błękitnym

Trener
Trener

Posty: 435

Dzięki Bartek. Też Wam gratuluję. Gracie coraz lepiej.

Wronczanie.pl

Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 12:00, 10 Maj 2010    Temat postu:

Filmik z pierwszą bramką dla Błękitnych, fotogaleria z meczu, aktualna tabela i wyniki w serwisie Wronczanie.pl, a konkretnie tutaj:

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mkswronki.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)