Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 435

Płeć: chłopak

PostWysłany: Pią 11:45, 23 Kwi 2010    Temat postu: Mecz z Kicinem

Mecz Błękitnych Wronki z LKS Kicin w niedzielę, 25 kwietnia o godz. 16:00 (zbiórka zawodników o godz. 15:00).

Sparing z Owińskami

Żałoba trwa nadal, rozgrywki ligowe są zawieszone. Jednak piłkarze LKS Kicin oraz Błękitni Owińska nie chcąc wypaść z rytmu meczowego, zagrali dziś mecz kontrolny.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1, bramkę dla Kicina strzelił Piotr Reszela.
W drugiej połowie dwukrotnie do siatki rywalił trafił Tomasz Borowicz. Wygrana 3:1 z wyżej notowaną drużyną z Owińsk, jest z pewnością powodem do zadowolenia. Jest to dobry prognostyk przed ważnym i trudnym wyjazdem do Wronek.

Wronczanie.pl

Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 11

PostWysłany: Sob 12:01, 24 Kwi 2010    Temat postu:

W serwisie Wronczanie.pl ukazała się zapowiedź spotkania.
[link widoczny dla zalogowanych] - Błękitni wracają do gry - zapowiedź meczu z LKS Kicin

Polecamy Smile

mahina

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 13

Skąd: WRONKI CITY

PostWysłany: Nie 21:28, 25 Kwi 2010    Temat postu:

beznadziejnie o godz. 2135 niemożna się dowiedzieć jaki był wynik meczu.

PostWysłany: Pon 8:35, 26 Kwi 2010    Temat postu: brak słów

mahina zapraszam do współpracy. Ja tyle pracuję społecznie, że niedługo chyba nie będę miał czasu na obowiązki zawodowe i rodziny nie utrzymam (zresztą nie jestem adminem itp.).

Co do meczu.

Wstyd! Błękitni przed meczem z Kicinem wiedzieli, że mogą zostać liderem, bo Kwilcz zremisował z Objezierzem 1:1. Tymczasem potwierdziło się, że w pojedynkach o dużą stawkę (jak np. na wiosnę w Kwilczu) ta drużyna nie przypomina nagle siebie, gra nie ten futbol co potrafi.
Inna sprawa to mnóstwo niewykorzystanych 100, a może i 200-procentowych sytuacji. W 13. min. Maciej Raszewski z bliskiej odległości nie umieścił piłki w siatce. W 73. min. Karol Truchel znalazł się w doskonałej sytuacji, strzelił celnie przy lewym słupku, ale za słabo i piłkę zdołali wybić obrońcy z Kicina.
Później coraz śmielej zaczęli atakować goście (to b. dobra drużyna, w ich grze było widać myśl). Przede wszystkim... oddawali strzały na bramkę przeciwnika (Błękitni tego raczej nie robili, choć w drugiej połowie bramkarz z Kicina miał pod słońce). Pierwsze ostrzeżenie przyszło w 74. min., gdy gospodarzy od bramki uratował słupek. W 75. min. było już 0:1 po pięknym strzale napastnika LKS. Trzy minuty później kolejny ładny strzał zakończył się podwyższeniem rezultatu na 0:2 dla gości.
Po tym "zimnym kuble wody" wronczanie zaczęli śmielej atakować. Cóż z tego. W 76. min. Maciej Stachowiak nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił tak, że piłkę sparował bramkarz). W 91. min. Michał Woźny w zamieszaniu podbramkowym strzelił w poprzeczkę.

Mała obserwacja na koniec. W 56. min. na boisko wszedł Michał Musielak. "Musi" pokazał, że jest jednym z niezbędnych ogniw wronieckiej drużyny.

Błękitni Wronki 0:2(0:0) LKS Kicin

Następny mecz Błękitnych już w środę, 28 kwietnia o godz. 18:00 w Popowie z KS Sękowo.

Ostatnio zmieniony przez Trener dnia Wto 10:30, 27 Kwi 2010, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 11

PostWysłany: Pon 20:22, 26 Kwi 2010    Temat postu:

W imieniu portalu Wronczanie.pl przepraszam, że wyniku nie udało się zamieścić jeszcze w niedzielę. Poprawimy się...

Za to w tym momencie mogę zaprosić do obejrzenia materiałów wideo ze spotkania. Mamy dla Was powtórkę niewykorzystanego (niestety) rzutu karnego, a także WIDEO WYWIAD Z TRENEREM MAŁECKIM. Do zobaczenia tutaj:

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mkswronki.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)