Sokół II Pniewy - Błękitni Wronki 1:6 (0:4)

lulek
pomocna dłoń

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 73

PostWysłany: Nie 16:09, 08 Lis 2009    Temat postu: Sokół II Pniewy - Błękitni Wronki 1:6 (0:4)

Błękitni wygrali swój wyjazdowy mecz w Pniewach z rezerwami Sokoła aż 6:1 (4:0)! Bramki dla Błękitnych zdobyli: 22' Baranowski, 28' i 37' Musielak, 45' Małecki, 66' El Loko (niezawodny Karol Truchel), 86' Borkowski. Sokół bramkę zdobył w 57 minucie. Mimo, iż rezerwy Sokoła były wzmocnione czteroma zawodnikami z pierwszej drużyny (Drózd, Stępień, Budych, Ozorkiewicz - dziękujemy kolegom z Pniew za podpowiedź) przewaga Naszych pupili była bezdyskusyjna. BRAWO BŁĘKITNI!

Ostatnio zmieniony przez lulek dnia Nie 18:40, 08 Lis 2009, w całości zmieniany 3 razy
bosis

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 18

Płeć: chłopak

PostWysłany: Nie 17:02, 08 Lis 2009    Temat postu:

Byłem na meczu. Zespół z Wronek praktycznie nie miał słabych punktów. Drużyna z Pniew, wzmocniona czterema ofensywnymi zawodnikami z pierwszego składu, nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z Błękitnymi. Gospodarze mieli tylko dwa zrywy, na początku meczu i zaraz po przerwie. Trzeba dodać, że tym razem skład był optymalny. Mecz bez historii, choć pierwszą groźną akcję (strzał w słupek) stworzył Sokół. Było to bardzo ważne zwycięstwo, bowiem pierwszy zespół z Pniew grał swój mecz ligowy wczoraj i dlatego rezerwy były wzmocnione. Wynik mówi jednak sam za siebie.

Trener
Trener

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 435

PostWysłany: Nie 18:21, 08 Lis 2009    Temat postu:

A oto komplet wyników. Z góry tabeli nikt punktów nie stracił.

Nałęcz Ostroróg - Kłos Gałowo 1:5
Sokół II Pniewy - Błękitni Wronki 1:6
Orkan Objezierze - LKS Kicin 2:1
Orzeł Słopanowo - Suchary Suchy Las 2:3
Rzemieślnik Kwilcz - KS Sękowo 6:0
Warta Obrzycko - Warta Wartosław 0:1

Wkrótce podam szczegóły z meczu w Pniewach - skład, asysty itd.
Heri, myślę - że można już wrzucić info z meczu na stronę MKS i tabelkę aktualną również.

Relacja z naszego meczu ze strony Sokoła Pniewy:
Lulek - poczynisz korektę?
Z kadry pierwszego zespołu był bramkarz Budych Jakub - który dzień wcześniej grał 10 minut w IV lidze w Luboniu oraz Ozorkiewicz Michał. Czwartoligowcy to - oczywiście - Drózd i Stępień.

W niedzielnym meczu trener Przemysław Małecki miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników (brakowało tylko Mateusza Arciszewskiego i Piotra Pospiesznego). Po paromiesięcznej przerwie do gry wrócił Arkadiusz Wojciechowski, który zagrał od pierwszych minut na lewej obronie (dzięki temu do prawej pomocy przesunięty został Szymon Baranowski). W barwach Błękitnych zadebiutował Radosław Tomczak (występujący poprzednio w Górce Wronki). Pierwsze 15 minut należało do gospodarzy, którzy mieli dwie dobre sytuacje (szczególnie groźni byli Stępień i Drózd). Później (z wyjątkiem początku drugiej połowy) przeważali Błękitni.
Oto jak padały bramki dla Błękitnych:
22. min. Akcja prawą stroną boiska. Szymon Baranowski uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Sokoła, asystę zaliczył Michał Musielak
28. min. Ponownie akcja prawą stroną boiska. Tym razem "Baran" obsłużył w polu karnym "Musiego"
32. Długie podanie Przemysława Małeckiego i Musielak zdobył swą drugą bramkę
45. Podawał Karol Truchel, pod nogami piłkę przepuścił sprytnie Musielak, Małecki dobrze akcję wykończył (i było 0:4)
66. Karol zdobył gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem po podaniu Wojciechowskiego ("Lokko" strzelił bramkę z kontuzją, dwie minuty wcześniej miał opuscić boisko..., ale asystent trenera z kierownikiem drużyny nieco opóźnili zmianę Smile )
86. Mikołaj Borkowski dobił Pniewy II po podaniu Musielaka

Skład MKS Błękitni Wronki: Hoffmann - Wojciechowski, Bugaj, Raszewski, Anioł - Barłóg (77. Tomczak), Dolata (83. Golas), Małecki, Musielak, Baranowski (85. Hojan) - Truchel (69. Borkowski)

Ostatnio zmieniony przez Trener dnia Nie 20:27, 08 Lis 2009, w całości zmieniany 4 razy
Herus
MKS Team

Posty: 89

PostWysłany: Nie 20:18, 08 Lis 2009    Temat postu:

dodane. Proszę sprawdzić czy wszystko ok. Tabelę dodam jutro

Przy okazji poprawiłem błąd z "krzaczkami"

PS. Kto pauzował ?

Ostatnio zmieniony przez Herus dnia Nie 20:51, 08 Lis 2009, w całości zmieniany 3 razy
Prezes
Prezes

Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 13

PostWysłany: Nie 22:30, 08 Lis 2009    Temat postu:

Strona uzupełniona! Pozdrowienia dla wszystkich i gratulacje.

mahina

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 13

Skąd: WRONKI CITY

PostWysłany: Pon 14:04, 09 Lis 2009    Temat postu:

Gratuluje okazałego zwycięstwa .Co do błędów to na stronie aktualności jest żle podany wynik i brzydko to wygląda.

PostWysłany: Nie 12:22, 31 Sty 2010    Temat postu:

Chyba Sokol Pniewy II to byl rzeczywiscie Wink Mecz na normalnej murawie to Blekitni mogli rozwinac "skrzydla"

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mkswronki.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)