Trener

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 435

Płeć: chłopak

PostWysłany: Nie 12:39, 28 Lut 2010    Temat postu: Sparing z Sokołem Duszniki wygrany 5:1!

Klasyczny hat trick Borkowskiego!
W sobotę (27 lutego) Błękitni Wronki rozegrali na boisku w Popowie kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Mimo że brakowało paru podstawowyh zawodników (m.in. Karola Truchla, Grzegorza Anioła, Grzegorza Bugaja) wronczanie spisali się bardzo dobrze - pokonując trzecią drużynę poznańskiej A-klasy gr. 3 aż 5:1(3:1). Znakomicie spisał się dziewiętnastoletni Mikołaj Borkowski, który w pierwszej połowie strzelił trzy gole (mogło być ich więcej, bo po jednym z jego strzałów piłka odbiła się od poprzeczki) i zaliczył klasycznego hat tricka.
Pierwszą bramkę strzelił Borkowski już w 5. min. - przejmując piłkę po błędzie w dusznickiej obronie i uderzeniu "ciasno" przy słupku. Goście wyrównali cztery minuty później - tym razem po błędzie w defensywie Błękitnych. Nie minęła minuta i gospodarze znów wyszli na prowadzenie. Borkowski po podaniu Michała Dolaty pięknie uderzył z pierwszej piłki - pewnie umieszczając futbolówkę w siatce. W 40. minucie zagotowało się w polu karnym Sokoła. Na bramkę próbował strzelać Przemysław Małecki - niecelny strzał na gola zamienił Borkowski, który wykazał się refleksem i dobrym ustawieniem w polu karnym.
W 53. min. sędzia podyktował rzut karny dla Błękitnych za faul na Dolacie. "Jedenastkę" pewnie na bramkę zamienił Szymon Baranowski. Pięć minut później wynik na 5:1 ustalił Michał Woźny, który został ładnie obsłużony przez Mateusza Arciszewskiego (przedtem Arciszewski ładnie "sklepał" piłkę z Borkowskim z lewej strony boiska).
W sparingu z Sokołem Duszniki kolejny (dobry) mecz rozegrał dwudziestoletni Maciej Stachowiak - pozyskany przez Błękitnych w przerwie zimowej z trzecioligowego Lubuszanina Trzcianka. Dane o zawodniku: [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Nie 15:07, 28 Lut 2010    Temat postu:

Bardzo ładnie w drugiej połowie zagrał Arciszewski (żeby częściej jeszcze chodził na treningi...).

Ostatnio zmieniony przez lulek dnia Nie 15:07, 28 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Trener
Trener

Posty: 435

PostWysłany: Nie 15:31, 28 Lut 2010    Temat postu:

Zgadza się. Zresztą na pochwałę zasługuje cała drużyna. Wszyscy chłopacy grali dobrze.

A "Peta" (ikona Błękitnych) jest jak wino! Z wiekiem coraz lepszy.

lulek

Posty: 73

PostWysłany: Wto 19:32, 02 Mar 2010    Temat postu:

To prawda na pochwałę zasługuje cała drużyna. A "Peta" naprawdę jak wino i to nie wino te najtańsze ale jak "Château Margaux"...

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mkswronki.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)