Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 89

Płeć: chłopak

PostWysłany: Nie 23:23, 20 Wrz 2009    Temat postu: Aktualizacja strony.

Dodałem zdjęcia z meczu z Polonia Nowy Tomysl. Proszę o opinie/ sugestie. Na dniach postaram sie wrzucic reszte zdjec. Pozdrawiam

EDIT:

Ostatnio zmieniony przez Herus dnia Nie 22:10, 24 Sty 2010, w całości zmieniany 3 razy

relacja z meczu z Polonią Poznań jest na stronie MKS:

Kolejny dobry wynik w przygotowaniach do A-klasy! (08.08.2009r.)
MKS Błękitni Wronki wygrali w sobotnim sparingu (8 sierpnia) z Polonią Poznań 3:2(0:1). W meczu z rywalem z okręgówki nie wystąpiło trzech podstawowych piłkarzy MKS: Michał Dolata, Maciej Raszewski, Michał Musielak. Goście dysponowali dwudziestoparoosobową kadrą. Błękitni przegrywali do przerwy 0:1 - bramkę stracili z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręka w polu karnym przez Grzegorza Bugaja. Na 1:1 wyrównał w 54. min. Karol Truchel. Kolejną bramkę dla wronczan zdobył w 73. min. Krzysztof Juracki, który wrócił do gry po półrocznej przerwie spowodowanej chorobą. Poznaniacy wyrównali w 79. min na 2:2. Zwycięskiego gola dla MKS zdobył w 82. min. - chyba najlepszy piłkarz sobotniego sparingu - Szymon Baranowski.

A z Polonią Nowy Tomyśl relacji - rzeczywiście - nie ma (Błękitni przegrali chyba 1:6, a gola na 1:1 dla wronczan strzelił Mikołaj Borkowski, asystował Musielak - niestety, "Musi" na początku meczu doznał kontuzji)