MKS Błękitni Wronki - Polonia Poznań 3:2(0:1)

Trener

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 435

Płeć: chłopak

PostWysłany: Sob 20:42, 08 Sie 2009    Temat postu: MKS Błękitni Wronki - Polonia Poznań 3:2(0:1)

MKS Błękitni Wronki wygrali w sobotnim sparingu (8 sierpnia) z Polonią Poznań 3:2(0:1). W meczu z rywalem z okręgówki nie wystąpiło trzech podstawowych piłkarzy MKS: Michał Dolata, Maciej Raszewski, Michał Musielak. Goście dysponowali dwudziestoparoosobową kadrą.
Błękitni przegrywali do przerwy 0:1 - bramkę stracili z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręka w polu karnym przez Grzegorza Bugaja. Na 1:1 wyrównał w 54. min. Karol Truchel. Kolejną bramkę dla wronczan zdobył w 73. min. Krzysztof Juracki, który wrócił do gry po półrocznej przerwie spowodowanej chorobą. Poznaniacy wyrównali w 79. min na 2:2. Zwycięskiego gola dla MKS zdobył w 82. min. - chyba najlepszy piłkarz sobotniego sparingu - Szymon Baranowski.